Tikriausiai daugeliui yra tekę girdėti terminą fotosenėjimas. Kas tai yra ir ką tai reiškia? Šiai dienai, tai yra nemenka problema, nes fotosenėjimas yra priešlaikinis odos senėjimas, kurį sukelia kenksmingų saulės spindulių poveikis. Rezultatas: odos sausumas, ankstyvos raukšlės, veido ovalo dribimas žemyn. O kur dar rizika susirgti rimtomis odos ligomis. Siekiant išvengti viso to, būtina saugoti savo odą naudojant priemones, kurios padės kovoti su kenksmingais UV saulės spinduliais. Rūpindamiesi Jumis, pristatome profesionalią MACON Saulės produktų liniją, kuri tiks visiems odos tipams ir garantuos idealią lengvą apsaugą ir odos priežiūrą!

KREMAS – GELIS SU KAROTINU

Produktas kiekvienam odos tipui. Drėkinantis kremas-gelis su dideliu kiekiu karotino. Dėl sudėtyje esančio melanino, įdegimas tampa greitesnis, o įdegis laikosi ilgiau. Šis produktas yra idealus lankantis soliariume. Kremas gali būti naudojamas kaip lengvas dieninis kremas ir po kitais MACON SUN produktais. Dėmesio, šis produktas neapsaugo nuo UV spindulių!

 

INTENSYVIAI NUO SAULĖS SAUGANTIS VEIDO KREMAS SPF50

Intensyviai apsaugantis SPF50 losjonas. Apsaugo ir labai jautrią odą. Priemonė su didele UVA ir UVB saulės spindulių apsauga su titano dioksidu. Šis produktas yra dermatologiškai išbandytas ir be pavojingų aromatinių priedų.

 

RAMINANTIS GELIS PO DEGINIMOSI

Vėsinantis ir raminantis gelis saulės sudirgintai odai. Aloe Vera gelis ir vaistinė ramunė, sujungta su didele doze Dekspantenolio, neutralizuoja odos suerzinimą ir grąžina odai prarastą drėgmę.

 

Esame profesionalios Vokiškos jūrinės MACON kosmetikos atstovai Lietuvoje. Priemones galite išbandyti ir įsigyti grožio namuose “Beautiq.LT”, adresu: Žirmūnų g. 27, Vilnius

El. paštas: info@beautiq.lt

Telefonas: 8 670 68113